Четвер, 25.04.2024, 18:17

Головна » 2013 » Січень » 10 » До святині
До святині

12         10 січня у приміщенні виконавчого комітету Знам'янської міської ради перебував список чудотворної ікони "Скоропослушниці", написаної монахами монастиря Дохіар, що на святій Горі Афон. Цей образ несе благословення від Пречистої Матінки Божої і за молитвами вірних дарує зцілення від душевних і тілесних недугів. Біля чудотворної ікони відбулося богослужіння, яке відслужив протоієрей отець Євгеній (Жабковський).
У богослужінні взяли участь міський голова Ігор Крижановський, керуюча справами міськвиконкому, голова комісії з питань сприяння контролю за дотриманням законодавства України про свободу совісті та релігійні організації Наталія Тесленко, начальник та головний спеціаліст відділу внутрішньої політики Валентина Загородня та Олена Зайченко.
Приклонитися перед святинею мали змогу всі бажаючі мешканці міста.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 1049 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0