Четвер, 28.03.2024, 14:42

Головна » 2013 » Липень » 26 » Відродження народу, держави розпочинається з відродження духовності
Відродження народу, держави розпочинається з відродження духовності

12   Цьогоріч Хресна хода була незвичайною, оскільки вона була присвячена 1025-й річниці Хрещення Русі-України. Близько 200 віруючих зібралися на Хресний Хід, щоб прославити великого князя Київського Володимира.

Хресною Ходою центральною вулицею міста віряни пронесли шановані православними християнами України святині – ікони "Знамення Богородиці", св. Миколая Чудотворця, Преподобного Сергія Радонезького, святого князя Володимира та інші реліквії.
Розпочався Хресний Хід від приміщення церкви Святої мучениці Тетяни, а завершився біля церкви Преподобного Сергія Радонезького Олександрійської єпархії УПЦ.

Очолили ходу: міський голова І.Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко, священнослужителі Української Православної церкви Олександрійської єпархії міста Знам’янки та Знам’янського району.

Духовенство Знам'янського благочиння відслужило Божественну літургію, приурочену 1025-річчю Хрещення Київської Русі у церкві Преподобного Сергія Радонезького, яку очолив благочинний Знам’янського округу митрофорний протоієрей о. Василь (Мазурок).

Він привітав усіх зі святом, подякував міській владі та підтримку та співпрацю.

«Як зазначає Президент України, упровадження християнства виявилося не лише релігійним актом, але й державною, політичною і культурною необхідністю. Воно дало можливість Київській державі увійти в коло країн християнської цивілізації, які становили тоді ще не розділений європейський світ», - сказав Ігор Борисович учасникам Хресного Ходу.

12    Вітаючи учасників Хресного Ходу з ювілеєм, Ігор Борисович побажав щастя і добра. Висловив впевненість, що благодатна українська земля була і буде оплотом християнської віри, духовного відродження традицій і самобутності українського народу.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 913 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1