Неділя, 19.05.2024, 22:13

Головна » 2013 » Грудень » 13 » 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції
Шановні знам'янчани, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

"Зірка полину" обпалила життя і долі буквально кожного з нас. Ця катастрофа є болем і проблемою всієї нашої спільноти.

Минають роки, але незмінними залишається лише одне – найглибша повага до людей, які віддали заради нас найцінніше – своє життя. Саме завдяки вашому подвигу ми живемо, насолоджуємося життям та мріємо про щасливе майбутнє.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися. Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції!
Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом, а рідні дарують свою любов.

Низький уклін вам за вашу мужність, за ваш подвиг. Нехай Господь пошле вам здоров'я, сили, нехай у ваших родинах панує мир та злагода. Успіхів вам у всіх ваших справах.

міський голова І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 740 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/2