Середа, 08.05.2024, 12:10

Головна » 2013 » Жовтень » 28 » День визволення України є одним з основних етапів великої Перемоги
День визволення України є одним з основних етапів великої Перемоги
Двадцяте століття залишило нам у спадок величні події, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких належить подія, яку вшанували знам’янчани, сьогодні, 28 жовтня 2013 року.

Урочисті заходи з нагоди 69-ї річниці визволення України проходять сьогодні по всій країні. Українці віддають данину пошани тим, хто майже сім десятиліть потому звільнив нашу рідну землю від фашистської неволі підтверджуючи те, що ніхто не забутий і ніщо не забуте. Низько вклоняються своїм визволителям і мешканці Знам’янщини.

Цього дня, громадськість міста на чолі з секретарем міської ради А.Тесленко , першим заступником міського голови В.Джулаєм, представниками трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, міської організації ветеранів України, політичних партій та громадських організацій взяли участь у урочистій ході, реквіємі та покладанні квітів до пам`ятних місць, пов`язаних із подіями 1941-1945 років.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять загиблих воїнів на військовому меморіальному кладовищі.

Андрій Тесленко зазначив, що Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості збереження історичної пам’яті про подвиг наших співвітчизників у роки Великої Вітчизняної війни.

«День визволення України є одним з основних етапів великої Перемоги»,- підкреслив секретар міської ради.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 915 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1