Субота, 18.05.2024, 06:26

Головна » 2011 » Лютий » 22 » День захисника Вітчизни
День захисника Вітчизни
12      У міському Палаці культури відбулася святкова програма, присвячена Дню захисника Вітчизни. Міський голова І. Крижановський привітав усіх, хто причетний до високого звання – Захисник Вітчизни та вручив відзнаки Знам`янської міської ради ветеранам військової служби. Присутніх також привітали представник військової частини А1201 с.Богданівка підполковник Р.Хоменко, військовий комісар Знам`янсько-Олександрівського міськвійськкомісаріату С.Балабуха, голова Знам`янської міськрайонної організації «Спілка учасників бойових дій і ветеранів військової служби» В.Дудник. Від жінок міста чоловіків привітала завідуюча дошкільним навчальним закладом №2 «Теремок» О. Мазур, вихованці дошкільного навчального закладу №7 "Козачок".По закінченню урочистостей делегація у складі керівництва міськвиконкому та ветеранів поклали квіти до Обеліску слави. Після цього відбувся святковий концерт за участю учнів дитячої музичної школи імені М.В. Лисенка, солістів та колективів художньої самодіяльності міського Палацу культури, а також народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Барвінок» Знам`янського міського Палацу культури...
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1074 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0