П`ятниця, 17.05.2024, 07:00

Головна » 2013 » Вересень » 30 » До Дня людей поважного віку та Дня ветерана
До Дня людей поважного віку та Дня ветерана
Шановні жителі Знам'янщини!
Від імені Знам'янської міської ради та її виконавчого комітету
прийміть щирі вітання з нагоди відзначення
Дня людей поважного віку та Дня ветерана

1 жовтня стало доброю традицією щороку вшановувати людей старшого покоління. День людей поважного віку та День ветерана є хорошою нагодою пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги. Людина, яка дожила до старшого віку, гідна поваги. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.
Важко переоцінити Ваші здобутки, за якими стоять мужність та героїзм, відвага та щоденний труд. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру та любов.
Шановні наші батьки, дорогі ветерани, висловлюємо щиру повагу і вдячність за самовідданість, проявлені Вами задля процвітання сильної незалежної України.
Добра і затишку вам та вашим родинам, міцного здоров'я, довгих і щасливих років життя.

Міський голова Ігор Крижановський
Секретар міської ради Андрій Тесленко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 854 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0