Субота, 18.05.2024, 21:02

Головна » 2012 » Жовтень » 25 » До уваги ОСББ, ЖБК!
До уваги ОСББ, ЖБК!

12         З 6 по 9 листопада 2012 року в м. Києві проходитиме ІV Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики, організатором якого є Державне агентство з енергоефективності та та енергозбереження України. Форум вже став традиційною площадкою для продуктивного діалогу між бізнесом та владою, минулого року він зібрав понад 200 учасників з усіх куточків України та зарубіжжя.
Вперше, в рамках вищезазначеного Форуму, заплановано проведення практикуму «Енергоефективні проекти у комунальній сфері – від проектування до отримання прибутку. Досвід ЕСКО - компаній».
До участі у зазначеному заході запрошені ЕСКО – компанії, які мають значний досвід та напрацювання в проектуванні та впровадженні енергоефективних проектів, зокрема, у комунальній сфері.
ОСББ та ЖБК запрошуються до участі в проведені в даному заході.
Взявши участь у заході ОСББ та ЖБК матимуть змогу обмінятися обмінятися досвідом щодо проектування та реалізації енергоефективних проектів, налагодити нові бізнес-контакти, тощо.
Захід проходитиме 7 листопада поточного року з 15.00 до 17.00 в Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, пр.-т Броварський, 15, конференцзал №11).
Участь у заході здійснюється на безоплатній основі.
Детальна інформація щодо форуму на офіційному сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (www.saee.gov.ua).
З питань участі у заході звертайтесь за тел.: +38(044) 590-59-65 або по e-mail: pressa@saee.gov.ua; forum@saee.gov.ua.

Управління містобудування, архітектури
                                                                            та житлово-комунального
                                                                            господарства Знам’янської міської ради

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 833 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0