Понеділок, 13.05.2024, 07:08

Головна » 2013 » Липень » 19 » Хід виконання робіт по ремонту тротуару по вул..Фрунзе біля житлових будинків 87 та 85

12  Міський голова І.Б.Крижановський оглянув хід виконання робіт по ремонту тротуару по вул..Фрунзе біля житлових будинків 87 та 85.

В плані благоустрою даної території взяли участь комунальне підприємство «Шляховик» (кер.Булах О.М.) – розчистка кущів, видалення порослі, обрізка гілок дерев, та Філія Знам’янський райавтодор(начальник Маковій Л.М) –робот по грейдеруванню , вирівнюванню основи, вивезення грунта, влаштування тротуару асфальтовим покриттям.

Неодноразово та наполегливо на виконання доручень виборців , цим питанням переймалась депутат міської ради Бойко С.В.

Ігор Борисович – зазначив, що до святкування Дня міста будемо намагатися зробити ще багато добрих справ, які порадують наших Знам’янчан.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 763 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0