П`ятниця, 26.04.2024, 16:56

Головна » 2013 » Липень » 11 » Підведено підсумки щорічного міського конкурсу «Знам`янчанин року»
Підведено підсумки щорічного міського конкурсу «Знам`янчанин року»

12      Зазвичай напередодні святкування Дня міста Знам’янка підводяться підсумки результативної, суспільно-корисної праці фахівців різних сфер діяльності, які забезпечують добробут у місті, стимулювання розвитку підприємництва, творчості.
Саме з цієї нагоди відбулося засідання організаційного комітету конкурсу під головуванням першого заступника міського голови Джулая В.О. На порядок денний були винесені питання про розгляд матеріалів номінантів щорічного міського конкурсу « Знам`янчанин року», порядок визначення переможців та затвердження результатів конкурсу.
  Метою конкурсу є : "Визначення найвагомішого вкладу у сферах соціально-економічного, суспільно-політичного та культурного розвитку міста, формування громадської оцінки діяльності трудових колективів, окремих особистостей та сприяння розвитку передових форм господарювання, підприємництва, інвестиційної, фінансової, благодійної та творчої діяльності" – зазначає Володимир Олександрович.
Цьогорічно рішенням міської ради затверджено 13 номінацій щорічного міського конкурсу «Знам`янчанин року». Згідно з даним рішенням пропозиції кандидатів на номінації приймалися до 30 червня поточного року. Перший заступник міського голови В.Джулай ознайомив членів комісії з характеристиками та фотоматеріалами кандидатів. Після чого було проведено рейтингове голосування, підведено підсумки та оголошено результати.
За підсумками голосування переможцями щорічного міського конкурсу «Знам`янчанин року» стали:

Підприємець року: Суворов Олександр Віталійович , приватний підприємець

Талант року у сфері освіти:Щиголь Ніна Олександрівна, вчитель української мови та літератури НВК "ЗШ №2-ліцей"

Талант року у сфері культури: Айвазовська Раїса Олексіївна, пенсіонерка

Талант року у сфері спорту та фізичної культури: Григорян Арман Артемович, спортсмен

Талант у сфері медицини: Богомільчук Володимир Михайлович, лікар Знам'янської станції екстерної швидкої медичної допомоги

Керівник року: Кривенко Андрій Миколайович, начальник відділу Знам’янського територіального відділу служби матеріально-технічного забезпечення Одеської залізниці

Лідер року органу самоорганізації населення:Філіпова Світлана Миколаївна, вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін НВК "ЗШ №2-ліцей" , секретар будинкового комітету по вул.Жовтнева. буд.20

Громадський лідер року: Ільченко Едуард Дмитрович, депутат Знам’янської міської ради шостого скликання

Молодіжний лідер року: Панкевич Богдан Олегович, заступник голови ДГМО «Оберіг»,абітурієнт,

Професіонал року у соціальній сфері: Суслов Леонід Григорович, начальник управління Пенсійного фонду міста Знам’янка та Знам’янського району

Професіонал року у комунальній сфері та будівництві: Філоненко Володимир Миколайович, майстер І групи «водопостачання» Знам’янської дільниці водопостачання і водовідведення

Професіонал року державних установ і органів місцевого самоврядування: Компанієць Людмила Вікторівна, директор Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Залізничник року: Греков Сергій Вікторович, начальник локомотивного депо м.Знам’янка.

У рамках святкування Дня міста церемонія нагородження переможців щорічного міського конкурсу «Знам`янчанин року» відбудеться 2 серпня поточного року .

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 950 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0