Неділя, 19.05.2024, 00:02

Головна » 2012 » Жовтень » 26 » Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України в м. Знам’янці та Знам’янському районі

12         В умовах здійснення широкомасштабної роботи щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України та заходів щодо подальшого підвищення рівня пенсійного забезпечення, управління Пенсійного фонду України в м. Знам’янці та Знам’янському районі упродовж поточного року забезпечує виконання покладених завдань.

Виконання планових показників
Власні надходження за 9 місяців 2012 року склали 153663,33 тис. грн. при плані 152584,51 тис. грн.. або 100,7%. За відповідний період минулого року було отримано 141391,3 тис. грн.. Темпи зростання власних надходжень складають 108,7% (середньобласний показник - 114,0%).
За рахунок вищезазначених ресурсів забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги 17841 пенсіонерів. Загальна сума видатків на пенсійні виплати склала 196281,62 тис. грн., питома вага власних надходжень до видатків складає 78,3 відсотків.
Завдання на жовтень становить 19539,6 тис. грн., станом на 23.10.12 фактично отримано 14373,5 тис. грн., за прогнозними розрахунками очікується виконання завдання жовтня місяця.

Фонд оплати праці
Середній темп росту фонду оплати праці, на який нараховується єдиний внесок по місту та району складає 112,5%, по області – 116%. Це пояснюється тим, що з початку року зменшено майже на 400 осіб середньооблікова чисельність штатних працівників на підприємствах залізничного транспорту, які дають значну частину власних доходів.

Виплата заробітної плати в розмірах мінімальної і менше мінімум

у
У серпні 2012 року 145 страхувальників нараховували своїм найманим працівникам заробітну плату менше мінімального розміру, встановленого законодавством.
Кількість найманих працівників, що отримують заробітну плату меншу за мінімальну становить 316 осіб, або 1,93 відсотка від загальної кількості середньооблікової чисельності найманих працівників.
В результаті виконання заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення з початку року легалізовано 112 осіб, підвищено заробітну плату 99 особам, до бюджету Фонду додатково надійшло 211,9 тис. грн.

Заборгованість по платежах до бюджету Фонду
Станом на 1 жовтня 2012 року заборгованість по єдиному внеску складає 257,2 тис. грн. та збільшено з початку року на 91,4 тис. грн.. Найбільше зростання заборгованості по єдиному внеску допустили економічно-активні платники: ПАТ «Завод Пуансон» на 74,0 тис. грн. та ЗМКП «Шляховик» на 19,8 тис. грн. і станом на 23.10 2012 заборгованість ПАТ «Завод Пуансон» складає 140,3 тис. грн., ЗМКП «Шляховик» - 96,4 тис. грн..
Заборгованість по страхових внесках на 1 жовтня складає 166,6 тис. грн., в тому числі економічно активних платників 80,6 тис. грн., зменшено з початку року на 177,4 тис. грн., або на 48,4 %.
Постійно зростає заборгованість підприємств по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, яка станом на 01.10 12р. складає 225,4 тис. грн., в тому числі 148,1 тис. грн. борг ПАТ «Завод Пуансон», 2,6 тис. грн. – ЗМКП «Шляховик».
По комунальних підприємствах борг обліковується за ЗМКП «Шляховик». Основною проблемою підприємства є недостатність фінансування міськвиконкомом у зв’язку з відсутністю у нього коштів.
Відповідно до прийнятого Закону України щодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску та погашення заборгованості до Пенсійного фонду договори з боржниками про розстрочення боргу станом на 1 жовтня не укладались.
З метою погашення заборгованості до адміністративної відповідальності притягнуто 29 посадових осіб та накладено штрафів на суму 15,4 тис. грн..
Надходження в рахунок погашення заборгованості від стягнення боргів органами державної виконавчої служби збільшились в порівнянні з відповідним періодом 2011 року на 240,5 тис. грн. з початку поточного року таких коштів надійшло 396,1 тис. грн.
Управлінням спільно з органами місцевого самоврядування продовжено вжиття заходів, спрямованих на погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України.
У вересні місяці питання наповнення бюджету Пенсійного фонду України в м. Знам’янці та Знам’янському районі та погашення заборгованості платників зі сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску було розглянуто на сесії Знам’янської міської ради.
Керівники підприємств боржників постійно заслуховуються на комісії по погашенню заборгованості по заробітній платі, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Начальник управління Л. Суслов

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 821 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0