Субота, 18.05.2024, 21:02

Головна » 2012 » Жовтень » 3 » Щедрість рідної землі
Щедрість рідної землі

12          Осіння пора приносить нам багато прикрас і дарів. Тому традиційним в Знам’янській ЗШ I-III ступенів № 7 є Свято Осені .
  2 жовтня в школі була підготовлена виставка поробок із природного матеріалу та осінніх букетів ”Дари осені”. Активну участь взяли учні 1-4 класів. Кожна представлена робота заслуговувала на увагу та нагороду.
Діти мали змогу продемонструвати свої таланти, підготували прекрасні костюми! А то ж, бо на свято завітала сама Королева Осінь! Учні першого та четвертого класу (кл. кер. Резнікова Н.В., Іваненко І.І.) вражали декламаційною майстерністю, учні другого та третього класу (кл.кер. Мезенцева С.М., Черкас Н.Л.) продемонстрували вокальні та театральні здібності.
А учні 5-11 класів влаштували справжній осінній ярмарок. . Діти створили справжній базар, на якому можна було купити помідори, огірки, капусту, буряки, часник та цибулю, жовту диню та червоного кавуна. Не менш цікавим виявився конкурс художньої самодіяльності серед учнів старших класів: літературні композиції, пісні, загадки, вікторини. Та неперевершеним був виступ учнів шостого класу (кл.кер. Свірбій С.А.) – інсценування казки «Ріпка» у сучасному прочитанні!
Яскраве Свято Осені не залишило байдужим ні учнів школи, ні вчителів.
Оттакі в нас врожаї!

Заступник директора з виховної роботи
ЗШ I-III ступенів № 7
Попова Н.О.