Неділя, 19.05.2024, 21:16

Головна » 2013 » Грудень » 27 » У Знам’янці міліція припинила діяльність шахрая, який ошукував громадян
У Знам’янці міліція припинила діяльність шахрая, який ошукував громадян

З червня 2013 року до міліції почали звертатися громадяни з заявами про те, що вони надали грошові кошти представнику однієї із фірм, яка займалася установкою метало-пластикових вікон та дверей.

Громадяни не дочекавшись своїх замовлення прийшли за допомогою до працівників міліції. Міліціонери з’ясували, що місцевих жителів ошукав 33 – річний мешканець міста Олександрія, Кіровоградської області.

Чоловік діяв досить просто, під приводом представника фірми входив у довіру до громадян та отримував завдаток за свої послуги (половина вартості замовлення). Після отримання ним грошей зникав, а своїх обіцянок не виконував.

Так, на совісті афериста більше 45 ошуканих громадян та стільки ж фактів підроблення та використання ним документів. Щоб встановити вікна та двері люди віддавали останні заощадження.
На даний час по всіх вище викладених фактах відкриті кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України. Шахраю загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до трьох років.
цілодобово), або звертайтеся до міліції за адресою: м. Знам’янка, вул. Київська 25.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 891 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1