П`ятниця, 17.05.2024, 08:51

Головна » 2013 » Вересень » 5 » Урочистості до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

12Напередодні професійного свята працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відбулися урочистості у трудовому колективі Знам’янського управління експлуатації газового господарства.

Вітали працівників управління: міський голова Крижановський Ігор Борисович, заступник голови правління - Директор департаменту виробничої діяльності і капітального будівництва ВАТ «Кіровоградгаз» Сулімовський Андрій Валерійович, голова Знам’янської районної державної адміністрації Дзядух Василь Онисимович.

У своїх виступах вони зазначали, що колектив має чим пишатися, адже вже багато років працівники управління забезпечують безперебійне газопостачання міста та Знам’янського району, незважаючи на трудності, з якими доводиться стикатися під час роботи. Саме від злагодженої роботи колективу управління значною мірою залежить виконання великої кількості соціальних програм, зростання добробуту мешканців. Вони надали високу оцінку діяльності управління. Звичайно, в усіх здобутках — заслуга всього колективу. То ж відзнаками ВАТ «Кіровоградгаз», міського управління, міської та районної влади були відзначені кращі працівники.
«Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками. У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте всіх споживачів міста та району природним газом, але й проводите газифікацію населених пунктів нашого краю», - з такими словами звернувся міський голова до присутніх. Вітаючи трудовий колектив підприємства з нагоди професійного свята, міський голова І.Крижановський висловив щиру вдячність за самовіддану працю, професіоналізм.

Міський голова вручив Почесну грамоту Знам’янської міської ради начальнику Знам’янського управління експлуатації газового господарства Федоту Васильовичу Самаріну за сумлінну працю, професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.
Керівники міської та районної влади, ВАТ «Кіровоградгаз», міського управління експлуатації газового господарства ознайомилися із ходом виконання робіт по будівництву адміністративного корпусу на території управління.

Сьогодні колективу управління належить вирішувати важливі перспективні завдання: забезпечити безперебійне та безаварійне газопостачання, досягти зменшення втрат природного газу, поліпшення надання послуг населенню.

Газовики гідно зустріли свято і хочеться їм побажати і далі працювати на благо нашого міста та району.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 962 | Додав: Zagor | Рейтинг: 2.3/3