Неділя, 19.05.2024, 23:37

Головна » 2013 » Лютий » 12 » Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва

12         У поточному році постійна комісія з питань землекористування та будівництва, яку очолює І.Савельєв, значну увагу приділятиме питанням своєчасності сплати орендної плати та земельного податку.
11 лютого відбулося засідання цієї постійної комісії за участю секретаря міської ради А.Тесленка, начальника відділу земельних питань міськвиконкому А.Грицюк, начальника юридичного відділу міськвиконкому Ю.Данільченка.
На засіданні комісії вперше розглядалося питання про сплату орендної плати за земельну ділянку, яка вже кілька років знаходиться в оренді. За користування якої бюджет міста недотримував кошти протягом останніх двох років.
Комісія запропонувала землекористувачу у двотижневий термін вирішити дане питання.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 674 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1