Неділя, 19.05.2024, 20:07

Головна » 2013 » Грудень » 10 » Відкриття котельні Центру дитячої та юнацької творчості
Відкриття котельні Центру дитячої та юнацької творчості

12 У Рік дитячої творчості в позашкільній освіті міста відбулися суттєві зміни, а саме, було створено заклад нового типу - Центр дитячої та юнацької творчості. Колишній БДЮТ був відключений від центрального теплопостачання у зв’язку з ліквідацією міськтепломережі. Електроопалення приміщення не було задовільним.

Місцева влада не могла залишити це питання без уваги. Була розроблена та підготовлена проектна документація та закладені кошти у сумі 440 тис. грн.. на будівництво автономної теплогенераторної для опалення закладу. І нарешті мрії вихованців ЦДЮТ про тепле, затишне приміщення збулися. На початку грудня поточного року було завершено будівництво і монтаж котельні, яку 9 грудня, у день 70-ої річниці визволення м. Знам’янка від німецько-фашистських загарбників, урочисто запущено в експлуатацію за участю міського голови І. Крижановського, заступника голови – керівника апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації В. Рєзніка, начальника управління з експлуатації газового господарства Ф.Самаріна.

Колектив ЦДЮТ, вихованці та їх батьки висловлюють щирі слова вдячності місцевій владі, а саме, міському голові Ігорю Борисовичу Крижановському та його заступникам Володимиру Олександровичу Джулаю та Андрію Анатолійовичу Заруцькому за турботу про заклад і його вихованців.

А на черзі – вже розробка проекту на першу чергу капітального ремонту приміщення, яка буде здійснена в 2014 році.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 817 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.7/3