Середа, 08.05.2024, 06:27

Головна » 2013 » Жовтень » 18 » Взаємодія між громадянами та місцевою владою – головна мета Европейського тижня місцевої демократії

12 Відповідно до європейських стандартів курс на європейську інтеграцію України та розвиток місцевого самоврядування є одними з головних пріоритетів державної політики України.
Програмою Президента України В.Януковича "Україна для людей” визначено, що місцеве самоврядування повинно стати надійним та міцним фундаментом народовладдя, а також прагнення реального утвердження в державі європейських стандартів демократії.

«Взаємодія між громадянами та місцевою владою – ключові у цій загальноєвропейській кампанії» - зазначив міський голова Крижановський І.Б та додав, що розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення до того, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії

В рамках Европейського тижня місцевої демократії в міських бібліотеках для різних груп населення проведено ряд інформаційно-освітніх заходів, серед яких: прес-діалог «Культура поваги до прав людини», інформаційна довідка «Місцева демократія – це…», вебліографія «Європейський тиждень місцевої демократії в Україні», прес-калейдоскоп «Кожен з нас своїми руками творить історію країни», Інформаційна довідка «Європейський тиждень місцевої демократії: історія та сьогодення», головною метою яких стало - сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень, покращення обізнаності громадян стосовно діяльності місцевих органів виконавчої влади та можливості брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 700 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1