Неділя, 19.05.2024, 21:56

Головна » 2013 » Грудень » 25 » Засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради
Засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради
    Відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела голова громадської ради Коленченко Надія Іванівна. У роботі громадської ради взяв участь міський голова Крижановський І.Б.
     На початку засідання міський голова підкреслив, що розвиток громадського суспільства в Україні - надзвичайно важливи
й процес, оскільки суспільство має усвідомлювати, що все, що відбувається в державі, має відбуватися за участі громади, що налагодження довіри і тісної співпраці між суспільством і владою в умовах впровадження в державі реформ - це одне із ключових завдань Президента України. Міська влада проводить постійний діалог з громадськістю з нагальних питань, прислухається до слушних пропозицій і рекомендацій лідерів грома12дської думки.
   Члени громадської ради розглянули питання про залучення волонтерів від громадських організацій міста до роботи мобільних пунктів обігріву та оперативної групи «Соціальний патруль» з метою виявлення можливих місць знаходження бездомних та безпритульних громадян для надання їм всебічної допомоги, а в разі потреби - доставки їх до найближчого пункту обігріву або лікувального закладу.
   Членам ради було запропоновано для обговорення проект орієнтовного плану проведення консультацій Знам’янського міськвиконкому з громадськістю на 2014 рік.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 791 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.8/5