Понеділок, 13.05.2024, 00:23

Головна » 2013 » Липень » 26 » Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету

12   Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 19 проектів рішень. Затверджено 18. 1 – не прийнято.

Виконавчий комітет міської ради затвердив регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради та погодив порядок взаємодії представників регіональних та місцевих дозвільних органів в одному приміщенні Центру надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради.

Розглянувши протоколи засідань членів громадського формування з охорони громадського порядку Знам’янського загону відомчої воєнізованої охорони 21-ої стрілецької команди ст. Знам’янка Одеської залізниці, членів громадського формування з охорони громадського порядку Знам’янської дистанції електропостачання Одеської залізниці, виконавчий комітет припинив діяльність даних громадських формувань шляхом саморозпуску.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про військовий обов`язок та військову службу”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

• призов на строкову військову службу громадян України 1995 року народження, які не мають права на відстрочку від призову, а також призовників старшого віку, у яких закінчилась дія раніше наданої відстрочки, провести у строки, встановлені Указом Президента України;

• для проведення призову громадян на строкову військову службу створити призовну комісію у складі. Голова комісії – перший заступник міського голови Джулай Володимир Олександрович.

Виконавчий комітет затвердив підсумки щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку". Визначив переможцем конкурсу у номінації "Кращий багатоповерховий будинок" будинок по вул. Привокзальній, 8. Зобов'язав управління містобудування архітектури та житлово-комунального господарства визначити перелік робіт по капітальному ремонту буд. № 8 по вул. Привокзальній та забезпечити їх фінансування.

Виконавчий комітет надав дозвіл міському Палацу культури на укладення договору оренди з приватним підприємцем Буднею Іриною Георгіївною на проведення з 29 липня по 03 серпня 2013 року ярмарку-продажу товарів вітчизняного виробника на території фойє міського Палацу культури.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 824 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0