Неділя, 19.05.2024, 00:21

Головна » 2012 » Жовтень » 26 » Знайдемо разом «місце» дитини в серці матері
Знайдемо разом «місце» дитини в серці матері

12         26 жовтня спеціалістом Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Андреєвою М.С.проведено консультування вагітних жінок «Психологічна підготовка матері до народження дитини» в рамках діяльності консультативного пункту при жіночій консультації центральної районної лікарні.
Майбутні мами часом абстрактно уявляють собі майбутнє материнство. Дитина для них малюється якоюсь красивою ангелоподібною істотою, яку вони дуже чекають, але слабо собі уявляють, якою вона буде. Багато вагітних намагаються все робити за правилами, перелопачують масу літератури про вагітність, але абсолютно не цікавляться книгами по догляду за дитиною. І причина цього не в безвідповідальному ставленні до материнських обов'язків, а в тому, що дитина для них - далекий і абстрактнийобраз.
Спеціаліст Центру консультувала вагітних жінок, як психологічно підготуватись до народження дитини, як формувати нові взаємини між членами сім'ї, як зберегти звичний для жінки ритм життя після народження малюка.
Отримана інформація допоможе вагітним жінкам справитися з психологічним навантаженням,навчитися ставитись до народження дитини не зі страхом, а з любов’ю.

Головний спеціаліст                              Крук О.В.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 673 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0